Doğduğum, suyunu içtiğim, bana can veren toprakların bazı şirketlerce talan edilmesine karşı hiç bir zaman sessiz kalmayacağım. Topraklarında çobanlık yaptığım bu coğrafyanın üstü her zaman ALTINDAN daha değerlidir. Bu katliamı önlemek için yapılacak her türlü özenli çalışmaya sosyal medya hesaplarımdan olabildiğince destek verip, birebir sahada yer alacağım. Bu coğrafyada çektiğim fotoğraflar bir çok fotoğraf yarışmasında ödüller aldı, bir çok sergide, dergide ve çalışmada yer aldı. Türkiye’den ve dünyadan bir sürü sanatçı bu eserleri alkışladı, izledi, hissetti. İnsan hiç bindiği dalı keser mi? Bu zenginlikleri yok eder mi? Erbaa halkı maden istemiyor.

Erbaa halkı maden istemiyor. Tarımın, hayvancılığın, tarihin ve bir çok canlının yaşam beşiği olan, iki nehrin buluştuğu bu güzel topraklara sahip çıkmak artık en önemli insani görevlerden biridir. Yıllar sonra pişman olmamak için siz de Yeşerçev‘e lütfen destek olunuz. Erbaa Cumhuriyet Meydanı’ndaki standı ziyaret edip imza veriniz. Aşağıda bulunan videoda bizi neler bekliyor açık ve net olarak görüyoruz.

Yeşercev Kimdir? Yeşil Erbaa Çevre Platformu 4 Kasım 2020 tarihinde kurulmuştur. Bu platformda Erbaa’da bulunan ve tüzel kişiliğe sahip birçok kurum kurucu olarak yer almaktadır. Platformun kuruluş amacı Verusa Holding ve bünyesinde bulunan Galata Altın İşletmeciliği A.Ş. tarafından Sakarat ve Boğalı Yaylalarında açılması planlanan siyanürlü altın ve sülfirik asitli bakır madenine karşı kamuoyu oluşturmak ve hukuk mücadelesi yapmaktır.